KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12086197
nr 1208 6197
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1974, numrerad 151/360. Motivet: 32x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:13:16
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén